Yurtdışı Dil Okulu Bul
Yurtdışı Eğitim Programları
Yurtdışı Akademik Eğitim
Yurtdışı Eğitim Bilgileri

TASIS The American School in England Surrey 11-18 Yaş Yaz Okulu

TASIS Yaz Okulu

TASIS, The American School in England, Surrey’de bulunan, öncü ve bağımsız karma eğitim ve kolej hazırlık eğitimi veren bir kurumdur.1976’da açılan TASIS, 40’tan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencisiyle kozmopolit bir kampüse sahiptir.Küçük sınıflar, akademik ve kişisel rehberlik, yakın öğrenci-öğretim üyesi ilişkileri, öğrencilerin sorumluluk bilinci arttırmakta ve onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktadır. Öğrencilere okul yurtlarında yatılı olarak konaklama imkanı sunan TASIS, hafta sonu aktiviteleri, okul sonrası gezileri ile öğrencileri desteklemektedir. Farklı kültürlerden gelen öğrencilerle birlikte yaşamak, okumak ve sosyalleşmek, TASIS İngiltere öğrencilerine uluslararası bir bilinç ve farkındalık kazandırmaktadır. TASIS’ten mezun olan öğrenciler dünyada lider olan üniversitelerde eğitimlerine devam etmektedirler. Kurulduğu ilk yıllardan bugüne TASIS yaz ayları boyunca da eğitim vermektedir. Okul; açık hava tenis kortları, basketbol sahaları, atletik alanlar, büyük bahçeler, yüzme havuzları, golf alanları, at biniciliği ve su kayağı sporları için gerekli alanları bulunan geniş bir kampüse sahiptir.


TASIS İngiltere Yaz Okulu Kursları


Akademik Kurslar (6 HAFTA): Algebra I, Algrebra II, Geometry, English Literature and Composition

1.DÖNEM (3 HAFTA): English Language Courses, ShakespeareXperience*, Lights-Camera-Action, London Through a Lens, Art in London, Writing Enhancement, Middle School Skills, International Business, SAT review & College Admissions, TOEFL Review, Public Speaking in English, SL Mathematic Preparation

2.DÖNEM (3 HAFTA): English Language Courses, Public Speaking in English, TOEFL Review, London Through a Lens, SAT review & College Admissions, Writing Enhancement, Middle School Skills, International Business, Lights-Camera-Action, Art in London, Theatre in London*, SL Mathematic Preparation
 
ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ DERSLER VE İNGİLİZ DİLİ PROGRAMI

*Londra’da Tiyatro  (14-18 yaş)

Bu kursta sınıf Londra’dır. Öğrenciler bu programla dünyanın tiyatro başkentinde  London’s West End,the ‘fringe’ theatre gibi yapımlara katılarak çok önemli deneyimler kazanmaktadırlar.

Londra’da Sanat

Öğrenciler Londradaki en önemli müzeleri ve sanat galerini ziyaret ederek vizyonlarını genişletmektedirler. Bu programın bitiminde öğrencilerin çoğu en az 2 portfolyoya sahip olmaktadırlar.

Londra’ya Bakış: Geleneksel ve Dijital Fotoğrafçılık

Öğrenciler en yeni dijital teknolojiyi kullanarak fikirler üretmekte ve açıkhava aktiviteleri ile fotoğrafçılığı ve metodlarını öğrenmektedirler.
 
*Shakespear Experience (13-18 yaş)

Bu program tüm dünyadan öğrencilere, oyunculuk, tiyatro, Shakespeare edebiyatını öğrenme ve Shakespeare’den oyunlar sergileme imkanını sunmaktadır.

İngilizce Konuşma

Ana dili ingilizce olmayan öğrenciler, grup çalışmalarında ve toplulukta konuşmaları gerektiğinde kendilerini güvende hissedemeyen öğrenciler bu program ile İngilizce dil bilgilerini geliştirebilmektedirler.

Yazı Geliştirme

Ana dili olmayan bir çok öğrenci İngilizce yazı yazma konusunda zorluk çekmektedir.Öğrenciler bu program ile yazmada akıcılık kazanabilmektedirler.

Işık, Kamera, Aksiyon!

Yoğun film yapım programı olan Lights, Camera, Action öğrencilere profesyonel film yapımcılarıyla çalışma imkanı vererek temel çekim bilgileri vermektedir.

Film Animasyon Atölyesi

Bu hızlandırılmış programda öğrenciler animasyon film yapımının temel prensiplerini çektikleri kısa filmler ile uygulayarak öğrenmektedirler.

Uluslararası İş

Program uluslararası ticaret, pazarlama , ekonomi, ithalat ve ihracat gibi konularda temel eğitim vermektedir.

SAT Dersi & Üniversiteye Giriş

Bu program Kolejlere giriş için düzenlenen sınavlarda başarılı olmak isteyen öğrenciler içindir. Öğrencilere özel test çözme ve sınav teknikleri ve stratejileri öğretilmektedir.

Ortaokul Becerileri  (11-13 yaş)

Program 11 ve 13 yaşlarında 7 ve 8. Sınıfta başarılı olmak isteyen öğrencilerin okuma, yazma ve matematik bilgilerini geliştirmektedir.

TOEFL Kursu

Program İngilizce seviyesi Advanced olan öğrenciler içindir ve öğrencileri TOEFL sınavına hazırlamaktadır.

Seçmeli Dersler & Aktiviteler

Art, Dance, Drama, Computer Skills, Music, Digital Photography, Media Studies
 
Sosyal ve Sportif Aktiviteler:  Aerobik, dans, fitness eğitimi, masa tenisi, yüzme, futbol, basketbol, tenis, frizbi, voleybol, at binme, su kayağı gibi birçok aktivite bulunmaktadır.

Geziler: Alton Towers, Brighton Beach, British Museum, Buckingham Palace, Chelsea Soccer Stadium Tour, Chessington World of Adventures, City of Windsor, Emirates Cup at Arsenal Football Stadium, London Duck Tour, Madama Tussaud’s, Oxford & Blenheim Palace, Paintball, Tower of London.

Alış-veriş Gezileri: Bicester Outlet Village, Covent Garden, Kensington High Street, Oxford Street, Regent Strees, Westfield Mall.

ÜCRET:

3 Hafta: £ 3250
6 Hafta: £ 6300

Ekstra Ücretler:  ShakespeareXperience - £220  ve Theatre in London - £ 190


TASIS Yaz Okulu Ücrete Dahil Hizmetler


3 veya 6 haftalık programdan seçilecek bir ders üzerine haftada 20 ders eğitim
Okulda tam pansiyon konaklama
Tüm kurs materyalleri
Çamaşır yıkama hizmeti
Aktiviteler ve geziler
Sağlık ve kaza sigortası
Havaalanı Transferi

TASIS Yaz Okulu Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


Gidiş-dönüş uçak bileti
Vize ücreti
Cep Harçlığı (Haftalık £ 100)
1369 kişi tarafından okundu

Diğer TASIS The American School in England
Kayıtlı içerik bulunamadı.